YAKUPLU UYDU SERVİSİ

YAKUPLU UYDU SERVİSİYAKUPLU UYDU SERVİSİ VE TV TAMİRCİSİ

Yakuplu ilçesi Beylikdüzü içerisinde biraz daha kenarlarda kalmış olmakla sıkıntı yaşayan ve ulaşım zorluğu çekilen bir semttir. Bunun sebebi çok geniş bir arazi üzerine yayılmış olması ve fabrikaların bölgede yoğun olarak bulunmasıdır. Yetkili servisler bölgede müşterilerin hizmetlerine yetişmekte zorlanmaktadır. Günde otuz adet servis fişi ile yola çıkan bir ekip Yakuplu gibi bir ilçe içerisinde müşterilere ulaşmakta güçlük çekmektedir. Oysa bizler çok yoğun olmamıza rağmen bir personelimize bu kadar iş yükü yüklemiyor ve çalışan sayımızı arttırıyoruz. Üstelik ekibimizde bulunan tüm kişiler yıllar boyunca bu meslek üzerine icraatlar yapmış ve tecrübe kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı sorunlarınızın çözümü hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Peki sizlere hangi konularda çok daha sık şekilde yardımcı oluyoruz?

  1. Uydu Servisliği
  2. Televizyon Tamiri

Yukarıda görmüş olduğunuz iki ana tema üzerinde Yakuplu içerisinde tüm vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

yakuplu uydu servisi

Servisimizin en büyük özelliği ilçe içerisinde gelen telefonlara hızlı bir şekilde ulaşmasıdır. Farklı diğer servisler gibi ancak iki üç gün içerisinde gelebiliriz gibi bir beyanda asla bulunmuyoruz ve hiçbir zamanda bulunmadık. Kış aylarında ve yaz aylarında şartlar ne olursa olsun siz telefon açıktan sonra birkaç saatlik zaman aralığında sorununuzu çözmek için evinize geliyoruz. Uydu üzerine çok sık karşılaştığımız problemleri hızlı bir şekilde evlerinizde çözüyor eğer uydu cihazınızla alakalı bir sorun varsza ürününüzü atölyeye alarak en geç bir gün içerisinde geri teslim etmek şartıyla sizlerden alıyoruz. Televizyon konusunda ise büyük bir sorun yoksa tamir işlemini gözünüzün önünde evlerinizde yapıyoruz. Eğer çok daha büyük müdahale gerekiyorsa ancak böyle durumlarda en fazla bir günlük gecikme imkanıyla sizlerden ürününüzü teslim alıyor ve sizlere ertesi gün geri çalışır vaziyette getiriyoruz.

yakuplu uydu servisi

Sizlerde böyle üstün bir müşteri deneyimi yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken telefon numaramızı tuşlamak ve bizlere ulaşmak. Yakuplu içerisinde yüzlerce müşterimizden tek bir şikayet dahi almamanın onuru ile uzun yıllar daha ilçemizde sizlere hizmet vermek istiyoruz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

yakuplu uydu servisi04 Mart 2019
1.033 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS CAGIRMAK İÇİN TIKLAYIN