AMBARLI UYDU SERVİSİ

AMBARLI UYDU SERVİSİ

AMBARLI UYDU SERVİSİ  

Ambarlı ilçesi uzun yıllardan beri süregelen yetkili servis sıkıntılarından dolayı pek çok kez televizyon ekranlarına dahi yansıdı. İlçe nüfusunun yoğun olması ve kış şartlarının çok çetin geçmesinden dolayı yetkili ambarlı uydu servisi yetersizliği ve insanların günlerce problemlerini çözememesi uzun yıllardır insanların şikayetçi olduğu bir durum. İstanbul genelinde çok uzun zamandır hizmet veren bizler ise bu durumdan Ambarlı ilçesi halkını kurtarmak için artık Ambarlıda da hizmet veriyoruz. Uydu cihazlarınızda yaşadığınız problemler için sitemizde bulunan ulaşım numaralarından bizlere ulaşmanız ve şikayetinizi müşteri temsilcimize bildirmeniz yeterli olacaktır. Şikayetlerinizi öğrenen temsilcilerimiz hızlı bir şekilde sahada görevde bulunan ekiplerimize adresinizi bildirecek ve günler süren bekleme süresi olmadan hızlı bir şekilde sorununuz merkezinde yani evinizde çözülecektir.

ambarlı uydu servisi

AMBARLI UYDU SERVİSİ ve TAMİRCİSİ 

Personelimizin tamamı uzun yıllardır işin aktif olarak çalışan ve tecrübeleri yüksek olan kişilerdir. Cihazlarınıza hiçbir problem ve sorun yaşatmadan mevcut sıkıntılarını gözlerinizin önünde çözecekler ve size teslim edeceklerdir. Aynı şekilde televizyon tamiri hizmetimizde bulunmaktadır. Alanında profesyonelleşmiş olan uzman ekibimiz her türlü televizyon markası farketmeksizin çözüm odaklı çalışarak sizleri sonuca ulaştırmaktadır. Çok sık olarak karşılaştığımız güç kaybı ve kırılmış ekran gibi problemler anlık çözümlerle sonlandırılmaktadır. Bu tarz sorunlarla çok sık karşılaştığımız için ekiplerimiz sizin telefonda müşteri temsilcilerimize verdiğiniz bilgilerden yola çıkarak yanlarında tedarikli şekilde ihtiyaç olabilecek her türlü yedek parçayı da getirmektedir. Bundan dolayı ürünleriniz atölye kararı verilmeyecek ve evinizde birkaç saat içerisinde çözüme kavuşturulacaktır. Farklı diğer uydu ve televizyon servisleri gibi fahiş fiyatlara değil yalnızca küçük çaplı miktarlara bu işlemlerinizi hallediyoruz. Eğer sizlerde ambarlı ilçesinde oturuyorsanız ve uydu – televizyon gibi sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.

ambarlı uydu servisi

Hızlı express servis istediğiniz durumlar olursa bunu telefonda belirtebilirsiniz. Ek hiçbir ücret ödemeden anlık hızlı servisimiz evinizde olacaktır. Üstün müşteri memnuniyeti felsefemiz ile İstanbul’un her yerinde verdiğimiz hizmetlerde sizler için çalışıyoruz. Uzun yıllar boyunca siz İstanbul halkına hizmet vermek ve hiçbir problem ile karşı karşıya kalmayarak memnuniyeti en üst seviyede tutmak bizler için bir onur kaynağı.

ambarlı uydu servisi

10 Haziran 2018
1.312 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS CAGIRMAK İÇİN TIKLAYIN