SES SİSTEMLERİ KURULUMU

SES SİSTEMLERİ KURULUMU

Kafenizde kullandığınız hoparlörlerinizin kaliteli olması müşterilerinizin müzikten zevk alarak daha fazla süre  kalmalarını sağlayacaktır. Kaliteli bir dinleti, müşterilerinizin gönüllerine dokunacak ve mekanınızla daha güçlü bağlar kuracaktır. Dayanıklı bir amfi kullanmak, cafenize yapacağınız en uzun soluklu yatırımlardan biridir. Uzun bakım zaman aralığı olan, kolay arıza çıkartmayacak bir amfi kullandığınız taktirde en ihtiyaç duyduğunuz anlarda yarı yolda kalmazsınız. Küçük detaylar önemlidir, basit bir mikser kullanarak dahi, müşterilerinizin küçük doğum günü sürprizleri büyük daimi neşeye ve mekanınıza sadık hatıralara dönüşecektir. Sark Elektronik olarak en temel ihtiyaçlarınızın bilinciyle, cafenize en uygun sistemin belirlenip kurulmasında size destek sağlıyoruz.

 

“Ses sistemini bize bırakın, siz müzik seçmekle uğraşın.”

Kurulacak sistemin belirlenmesi

Bir ses sistemi amfi, hoparlör gibi bir çok bileşenden oluşur. En uygun bileşenlerin seçilmesi çoğu zaman zahmetli bir süreçtir ve profesyonel destek gerektirir. Bu desteğin en önemli aşaması, kurulacak sistemin belirlenmesi işidir ve alanında tam bir uzmanlık gerektirir. Sark Elektronik olarak bu süreçte mekanızda istediğiniz ses bölgelerine ve ses alanlarına göre ihtiyacınız olan sistemi belirliyoruz.

Kaliteli hoparlörlerin önemi

Kullandığınız hoparlörün kalitesi, işyerinize gelen müşterilerinizin kalitesini de arttırır. Kafenizde kaliteli hoparlör kullandığınızda müzikten performans almak için sesi fazla açmanıza gerek kalmayacaktır. Böylece müşterileriniz yüksek sesten dolayı rahatsız olmayacak ve komforları artacaktır. Sesin kalitesi ne kadar önemliyse, cafe gibi mekanlarda dayanıklılık da o kadar önemlidir. Kafelerde kullanılan hoparlörler, evde kullanılan hoparlörlere göreyapısal olarak farklıdır. Evde kullanılan hoparlörlere göre çok daha uzun süre boyunca çalıştıklarından dolayı sağlam ve dayanıklı olmaları gerekir. Sark Elektronik  olarak fiyat/performans beklentilerinizi karşılayak en iyi hoparlör seçeneklerini size sunuyoruz.

Sağlam bir amfinin önemi

Kafelerde en sıklıkla karşılaşılan sorun yanlış bağlantı yapılmasından dolayı amfinin yanması sorunudur.  Bu nedenle seçilen amfinin mutlaka koruma devresi olması gereklidir. Ayrıca bu amfiler çok uzun zaman boyunca çalıştıklarından dolayı düşük enerji sarfiyatlı olmaları tercih edilir. Sark Elektronik olarak bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi amfi seçeneklerini hazırlıyoruz.

Mikserin önemi

Mikserler farklı kaynaklardan gelen seslerin istenilen oran ve tonda bir araya gelmesini sağlayan cihazlardır. Cafe ortamlarında bu cihazların kullanımı oldukça önemlidir. Müşterilerinizden doğum günü müziği veya özel istek bir parça gibi bir talep geldiğinde bu taleplerini çaldığınız müzikte kesinti olmadan, diğer müşterileri rahatsız etmeden kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sark Elektronik olarak bu en temel ihtiyacınızı karşılamanız için en uygun fiyat ve performanstaki mikserleri size sağlıyoruz.

16 Mart 2018
1.156 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
SERVİS CAGIRMAK İÇİN TIKLAYIN